Wilt u een algemeen fysiotherapeut die van alle blessures en aandoeningen een beetje weet. Of wilt u, net als bij de arts-specialist in het ziekenhuis, een therapeut die helemaal op de hoogte is van alle in's en out's van úw probleem?

Voor dat laatste hebben wij gekozen!

Al onze fysiotherapeuten hebben zich in één of meerdere aandachtsgebieden verdiept of zijn daar mee bezig. En blijven daar mee bezig!
Dat betekent dat bij uw aanmelding ook altijd gevraagd wordt naar uw klacht of aandoening zodat u meteen bij de therapeut gepland kunt worden die het meeste kennis en expertise van uw klachten heeft. In het geval dat u een verwijzing heeft van een arts of fysiotherapeut van een collega-fysiotherapiepraktijk, heeft deze dat meestal al gericht aan u of op de verwijzing aangegeven en zullen wij voor een correcte planning van de intake bij die deskundige fysiotherapeut zorgdragen.

Neem voor een overzicht per regio of aandoening/ziekte een kijkje op onze Lichamelijke klachten pagina om te zien wát we voor u kunnen doen. Hieronder ziet u wie de expert therapeut daarvoor kan zijn.


Tim van Beers

tim@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Manuele therapie / manipulaties in het algemeen
  • Tinnitus / oorsuizen
  • Echografie
  • Dry Needling
  • EPTE behandelingen
  • Shockwave behandelingen

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Manuele Therapie SOMT, CranioMandibulaire Dysfunctie (kaakklachten), Therapeutische Percutane Electrolysis in Valencia en Madrid

Luc Boon

luc@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Complexe pijn
  • Mulligan
  • Bindweefselmassage

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Sporttraumatologie, Cyriax, Mulligan

Tom Dekkers

tom@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Post-operatieve schouderrevalidatie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Cyriax wervelkolom, cursus schouderdiagnostiek en –revalidatie, Manuele therapie SOMT i.o


Diek van Deventer

diek@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Echografie
  • EPTE behandelingen
  • Shockwave behandelingen
  • Steunzolen Step Forward Orthotics

Gevolgde opleidingen:

Sanne van Engelen

sanne@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Mime therapie
  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Master Muskuloskeletale Revalidatie met uitstroom richting Orofaciaal fysiotherapeut

Mark Haagen

mark@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Manuele therapie / manipulaties in het algemeen
  • Revalidatie na knie operatie
  • Medical Fitness / het opstellen van individuele oefenprogramma's

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Manuele Therapie SOMT, Parkinsonnet (Radboudziekenhuis Nijmegen), Medische trainingtherapie, Fysiofitness


Britt Hendrix

britt@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Medical Fitness / het opstellen van individuele oefenschema's
  • Echografie
  • EPTE behandelingen
  • Shockwave behandelingen

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Orthopedische revalidatie, medical taping, Therapeutische Percutane Electrolysis in Madrid

Alja Huibers

anja@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Cool 2B Fit
  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Pilates docent 1, cursus schouderdiagnostiek en –behandeling, cursus tot hardlooptrainster (techniek van Bosch en Klomp), Master Bewegingswetenschappen i.o.

Leonie Jansen

leoni@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Cool 2B Fit
  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO


Anoek de Koning

anoek@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Chronische pijnklachten (multidisciplinaire aanpak)
  • Chronische vermoeidheid
  • Fibromyalgie
  • Spanningsklachten
  • Angstklachten
  • Valpreventie en valtraining
  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Multidisciplinaire revalidatie Chronische Pijnklachten (o.a. Pijneducatie, Graded activity, Graded exposure), Master Psychosomatische Fysiotherapie i.o.

Xander van Lamoen

xander@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Echografie
  • EPTE behandelingen
  • Shockwave behandelingen

Gevolgde opleidingen:
MBRT (Medische Beeldvorming en Radiotherapeutische Technieken), Fysiotherapie HBO, Basiscursus Musculoskeletale Echografie, Master Class schouder echografie, cursus heup- en knierevalidatie, Therapeutische Percutane Electrolysis in Madrid

Maire Murphy

maire@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Manuele therapie / manipulaties in het algemeen
  • Zwangerschap pré- en postpartum en gewone bekkenklachten
  • Postoperatieve schouderrevalidatie
  • Aangesloten bij EUSSER (Europoean Society for Shoulder and Elbow Rehabilitation)
  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie WO (University College Dublin), Manuele Therapie WO (Universiteit van Queensland), Schouderdiagnostiek en -revalidatie


Joeri Polman

joeri@fysiotherapie-gestel.nl
 
Gevolgde opleidingen:

Jutta Prünner

jutta@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • TENS instructie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Medical taping, Master Muskuloskeletale Revalidatie met uitstroom richting Orofaciaal fysiotherapeut i.o.

Carolien van Rossem

carolien@fysiotherapie-gestel.nl
 
Gevolgde opleidingen:


Maaike Rouppe van der voort

maaike@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Sportrevalidatie / -blessures (en second opinion)
  • Medical taping
  • Medical Fitness / het opstellen van individuele oefenschema's

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, CIOS, Sportmassage NGS, Master Sportfysiotherapie

Andor Verhoeven

andor@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Manuele therapie / manipulaties in het algemeen
  • Chronische pijnklachten (multidisciplinaire aanpak)
  • Werkplek gerelateerde klachten
  • Medical taping

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Manuele Therapie SOMT, Medical Fitness Instructor, Medische trainingstherapie, Cervicogene hoofdpijn, ACT (acceptatie en commitment therapie) bij chronische pijn

Anita van Wershoven

anita@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Bekkeninstabiliteit en bekkenbodem
  • Zwangerschap pré- en postpartum
  • Oedeemtherapie
  • McKenzie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Mc Kenzie, bekkenbodem, til- en transfertechnieken, bekken/lage ruginstabiliteit, COPD, NDT incompany, Manuele lymfe drainage


Cas van de Wiel

cas@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Revalidatie na knie operatie
  • Sportrevalidatie / -blessures
  • Claudicatio intermittens
  • Medical Fitness / het opstellen van individuele oefenschema's

Gevolgde opleidingen:
MBO verpleegkundige Eindhoven (Specialisatie Revalidatie / Ziekenhuis), Fysiotherapie HBO, Master Sportfysiotherapie

Wendy van der Zanden

wendy@fysiotherapie-gestel.nl
 
Gevolgde opleidingen:

Michael Zimmerman

michael@fysiotherapie-gestel.nl
 
Extra specialisaties:

  • Manuele therapie / manipulaties in het algemeen
  • Duizeligheidsklachten
  • Post-operatieve schouderrevalidatie

Gevolgde opleidingen:
Fysiotherapie HBO, Manueeltherapie SOMT Msc, Schouderdiagnostiek, Schouderbehandeling, hoofdpijn (SOMT), duizeligheid (SOMT).